KONTAKT

Dane adresowe

Klub SKS Bielik posiada formalną siedzibę w Gminnym Ośrodku Kultury w miejscowości Dźwierzuty.

ul. Pasymska 2

12-120 Dźwierzuty

sks-bielik@sks-bielik.org

Strzelnica klubu znajduje się na terenie dawnej żwirowni 300 metrów za miejscowością Dźwierzuty kierując się ulicą Sienkiewicza w stronę miejscowosci Targowo.

Szczególy w dziale Mapa dojazdu.

Zarząd SKS Bielik

Prezes: Piotr Mielecki –  tel. 507554293

Z-ca Prezesa: Albert Dzik

Skarbnik: Wiesław Danowski – tel. 606641489

Sekretarz: Maciej Słowiński – tel. 501666956

Członek zarządu: Tomasz Jagaczewski

Deklaracja członkowska

Żeby zostać członkiem klubu przyjdź do nas na trening przynajmniej kilka razy. Spotykamy się co niedzielę po godzinie 10-tej. Gdy się poznamy osobiście możesz stwierdzić czy odpowiada Ci nasze towarzystwo czy też nie. Wystartuj w najbliższych zawodach które organizowane są przez nasz klub. Gdy będziesz miał już pogląd na strzelectwo sportowe i funkcjonowanie naszego klubu pobierz deklarację członkowską, wypełnij i przekaż osobie z zarządu przy okazji niedzielnego treningu. Teraz pozostaje czekać na aprobatę z naszej strony. Wnioski rozpatrywane są na zebraniach zarządu. Jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie zostaniesz o tym poinformowany. Należy Wówczas wnieść opłatę wpisową w wysokości 400zł oraz składkę członkowską za pierwszy rok w wysokości 100zł.

Warunki korzystania dla osób spoza Klubu SKS „Bielik”

Osoby spoza Klubu SKS „Bielik” posiadające własną broń i uprawnienia „Prowadzącego strzelanie” mogą korzystać ze strzelnicy po wcześniejszym uzgodnieniu z panem Prezesem Klubu Piotrem Mieleckim i wniesieniu opłaty za korzystanie z obiektu w wysokości 25zł/osobę.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości